HAKKIMIZDA

  Yapılarınız
  Kaliteyle Kaplansın

  Davut Panel

  Biz Kimiz ?

  Davut Panel ve Sac San. Tic. A.Ş. olarak, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2011 yılının Mayıs ayında Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel fabrikamızın temelini attık.

  1 Yıl gibi kısa bir sürede Haziran 2012 yılında, 35 dönüm alan üzerinde, 10.000 m2 kapalı üretim alanı ve 540 m2 idari binamızla hizmet vermeye başladık. Adana ve Osmaniye’nin hızla gelişmekte olan sanayisinden dolayı, gerek Mersin gerekse de İskenderun – Dörtyol bölgesindeki limanlara yakınlığından dolayı kuruluş lokasyonumuz Adana olarak belirlenmiştir.

  Faaliyetimiz, yıllık 2,5 milyon metrekare kapasiteli Poliüretanlı Sandviç Panel üretimi ve Aksesuar üretimidir.

  Yönetim Kurulumuzun inşaat sektöründeki bilgi ve tecrübelerini, sanayileşme ve üretime verdikleri özenle birleştirmesi sonucu alanlarında tecrübeli ve bilgili ekip arkadaşlarımızın olduğu Poliüretan Sandviç Panel fabrikasını kurarak yurt içi ve yurt dışı sanayicilere en kaliteli ve hızlı şekilde izolasyonlu panelleri hizmete sunmuşlardır.

  Ürün spesifikasyon ve kalite değerlerine sürekli önem veren ve müşteri memnuniyeti odaklı satış politikasını belirlemiş bir firma olarak son derece teknolojik-modern makine ve ekipmanlara ve alt yapıya sahip bir firmayız

  Ar-Ge ve Kalite çalışmalarına son derece önem vermekteyiz.

  Sektörel bazda kendini ve ürün çeşidini yenilemek ve ürünlerin nihai tüketici için en pratik ve kolay çözümler sağlayacak şekilde dizayn etmek ve üretmek anlayışındayız.

  Çalışmalarımız, sipariş ve üretim koordinasyonunu en etkin şekilde sağlayarak müşteriye kaliteli ürünü zamanında teslim etmek yönündedir.

  Müşteri memnuniyeti ve çözümleri için kaliteden ve prensiplerimizden taviz vermeden en iyi şekilde üretimimize devam ediyoruz!

  Davut Panel
  Üretimde Kalite Önemlidir

  Fark Yaratıyoruz

  YAPILARINIZ KALİTEYLE KAPLANSIN

  Davut Panel A.Ş. olarak, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2011 yılının Haziran ayında Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel fabrikamızın temelini attık. 1 yıl gibi kısa bir sürede Haziran 2012 yılında, 35 dönüm alan üzerinde, 10.000m² kapalı üretim alanı ve 540m² idari binamızla hizmet vermeye başladık.

  X
  Çerez politikamız ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın. Kabul Et